קריאה בקלפי טארוט!


זריהן סיגל


054-4986092

צפו בסרטון:

גלול למטהבס"דהרבה יותר ממיסטיקנית: סיגל זריהן מספקת ייעוץ והכוונה רוחנית
מרגישים תקועים? חסומים? מודאגים לגבי הזוגיות?
הכירו את הקוראת בקלפים שעזרה לאלפי ישראלים לבצע שינוי של 180 מעלות בחייהם. בואו לראות איך היא תוכל לעזור גם לכם
 | 


                                                                      
                           
יש אנשים שפשוט נולדו לתפקיד מסוים. אתם יכולים לקרוא לזה גורל, אולי ייעוד, אולי כישרון מולד. סיגל זריהן נולדה לתת ייעוץ והכוונה רוחנית.
כבר בתור נערה נמשכה לעולם הקריאה בקלפים. היא חשה שקיבלה מתנה מבורא עולם, הסתקרנה, אבל לא הלכה עם הסקרנות עד הסוף.
הוריה דרשו שתעסוק במקצוע "מודרני" יותר. אז היא חיכתה. כשהרגע הנכון הגיע, סיגל זריהן הפכה במהרה לשם דבר. אלפי ישראלים כבר נעזרו בשירותיה וקיבלו ממנה כלים לשחרור חסמים אישיים. מבחינתם, היא מנטור רוחני לכל דבר.

סיגל, 54, נולדה בשם סגולה. היא קוראת בקלפי טארוט ומספקת ייעוץ, הכוונה רוחנית ועזרה בהעצמה והתפתחות אישית. היא עלתה לישראל מהודו עם משפחתה בגיל 3 ואת המשיכה לקריאה בקלפים ירשה מסבתה, שעסקה בתחום בהודו. ב-2005, אחרי שעבדה במשך שנים ברכבת ישראל, החליטה סיגל שזה הזמן שלה לפרוץ. היא נסעה עם משפחתה למסע בהודו, ביקרה בכפרים בהם נולדו הוריה, עברה קורסים אצל מיסטיקנים וקיבלה את "הגושפנקא" להפוך בעצמה למיסטיקנית. במסעותיה, למדה אצל טובי המומחים הרוחניים בארץ ובחו"ל: קריאה בקלפי טארוט, מנהיגות ותקשורת בינאישית, צמיחה והתפתחות אישית.

"שנים לקח לי להבין שזה מה שאני רוצה ולהעז להתפתח בתחום. בצעירותי, אמא שלי ז"ל אמרה שזה לא מקצוע לישראל המודרנית. בהמשך, היו מעצורים ופחד כלכלי, אבל כל אלו הפכו אותי לבשלה מאוד". היא פרצה מהר. תוך שנה, כבר הפכה לאורחת די קבועה בתוכניות מיסטיקה ברדיו ללא הפסקה ובטלוויזיה. משם, זה רק הלך והתפתח. בימי ראשון, שידורי הלייב שלה בפייסבוק מושכים אחריהם מאות צופים.

איך עובד התהליך? פתיחה ואז שיחה. סיגל מבטיחה להגיד את האמת גם אם היא כואבת. "אחרי שאני מסיימת להגיד לאדם מסוים מה קורה לו בחיים, אנחנו משתפים פעולה. אני לא מדברת על עתיד, אלא על ההווה - על מה שעוצר אותם, מה קורה להם ורואה את הפוטנציאל. למשל, אם אדם רוצה לדעת על זוגיות, אגיד לו מה פוטנציאל הזוגיות. הרעיון הוא לעזור לצאת מהמצב – לעשות שינוי פנימי ולאו דווקא חיצוני".

אחרי הקריאה, מגיע השלב הטיפולי. "אני לוקחת את אותו אדם, עושה לו פתיחה טיפולית ובודקת מה מפריע לו להתקדם. אני נותנת לו כלי לפחות אחד שיעזור לו להגיע לבהירות, להגיע לאיזון, לשחרר קצת את מה שיושב לו על הלב". כמו כל טיפול, ישנם שלבים שצריך לעבור והרבה עבודה עצמית. "אני מנחה מה לעשות, איך לשחרר את החסמים, איך לחשוב יותר חיובי, שמח ופתוח. ברגע שאדם משחרר את מה שיושב לו על הלב, האנרגיה עולה. מחשבה יוצרת מציאות".

תשכחו כל מה שחשבתם על מיסטיקנים. מדובר ממש בקשר בין מטפלת למטופל. "אחרי שאני עונה לכל השאלות, אני מתפנה וחשוב לי להדגיש שמי הכי הכי חשוב לי הוא האדם שמולי ולכן בטיפול אני בודקת מהם החסמים התודעתיים שמפריעים לו להתקדם. כל אחד לגופו של עניין מקבל כלי ליישום ולשינוי הפנימי מכיוון שרק על ידי השינוי פנימי נוכל להתקדם. אני דורשת שאותו אדם יחזור אליי אחרי שבוע כי חשוב לי שיישם וישפר ויתפתח. הקשר שלנו ממשיך גם אחרי שיחה".

בנוסף לקריאות ולשיחות הטלפוניות, סיגל מציעה קורס של העצמה והתפתחות אישית שמועבר בשל המצב באמצעים דיגיטליים. במשך ארבעה שבועות, תקבלו כלים לבצע שינוי של 180 מעלות ותלמדו לפתוח את התודעה המנטאלית, הרוחנית והרגשית. "תלמדו איך לזמן את הזוגיות הרצויה, לשחרר עיכובים וחסמים ולפתוח את האנרגיה לשינוי", מסבירה סיגל.


לקריאת הכתבה המלאה הכנסו לסרטון  טעימה מקלפי הטארוט     -  https://www.youtube.com/watch?v=1hpZA0x2Og                                                            

                                                                                                      

                                                                                                             

מדובר בתוכנית של 10 שיעורים הכוללים גם מדיטציה ודמיון מודרך. "כמה סרטונים שמעניקים השראה לחיים מלאי מוטיבציה. בוסט של אנרגיה", ממשיכה סיגל. "לוקח למוח שלנו 21 יום לשנות הרגלים ודפוסי חשיבה. כל חמישה ימים נפתח שיעור שמלווה ב-2-3 פרקים ויחד אנחנו עוברים תהליך של העצמה והתפתחות אישית וכותבים מטרות. הקורס נקרא 'הנתיב לאהבה ולאושר הפנימי שלך'. הוא מכוון להביא למצב שבו אנחנו מכילים יותר ממה שאנחנו מסוגלים".

למי מתאים הקורס? אם אתם מרגישים תקועים, חסומים, חסרי אמונה, מודאגים, מפחדים והדימוי העצמי שלכם נפגע, אם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם תקועה וחשים חוסר ביטחון לגבי בן/בת הזוג, סיגל יכולה לעזור לכם. "זה יכול לעשות שינוי למי שמאמין. היום יש מודעות גבוהה לאנשים שמבינים שלא תמיד מספיק לדבר כדי להשיג שינוי, כי השינוי מתחיל מבפנים. בקורס, אני מלווה אותם במשך ארבעה שבועות ועוקבת אחרי ההתקדמות".

גם בתקופות קשות כמו שאנחנו חווים כיום, יש לסיגל מסר לכולנו: "המזל בידיים שלנו. אני מאמינה שהגורל נכתב מראש ואנחנו יכולים לשנות את המזל מהקצה לקצה על ידי פעולות קטנות בהתמדה מתוך מאמץ. אנחנו צריכים להרוויח את מה שאנחנו רוצים. לבחור נכון ולשים לפנינו מטרות כתובות. אני מלמדת בכל ייעוץ לדייק את עצמך, כלומר להבין איזה סדר אתה צריך לעשות. אני מקצוענית שבאה ממקום של לעזור - לא רק לייעץ או לתת הוראות. זה מבדיל אותי ממיסטיקנים אחרים".

יש לה גם מטרה ברורה שמובילה אותה: "החזון שלי ליצור עולם של אנשים שחיים חיי מילוי ושמחה, מגשימים את עצמם והופכים כל כאב, אתגר וקושי להזדמנות וצמיחה גדולה יותר. אני רוצה לעזור לכל מי שפונה אליי. מטרתי היא לעזור לאנשים לחיות מתוך שמחה באיזון ובשליטה. אני מאמינה שלכל אדם יש את הידע הפוטנציאל והיכולת, לשנות את המציאות שבה הוא חי מתוך בחירה לצמוח, להתקדם ולשפר את איכות חייו". תנו לה לעזור גם לכם. היא מחכה לכם לשיחת ייעוץ בטלפון או לפגישה אישית בקליניקה באור עקיבא.

טלפון לתיאום ציפיות: 0544986092

לכתבה המלאה לחץ כאן-     https://www.youtube.com/watch?v=1hpZA0x2OgQ  זריהן סיגל קוראת בקלפי הטארוט - 


מארגנת סדנאות, הרצאות, וקורסים 

עוזרת להעצמה והתפתחות אישית.

 054-4986092

                                                                          


 לקביעת  ייעוץ טלפוני-לתיאום ציפיות - 054-4986092
 

- תשלום באשראי רק בזמן השיחה 

- או הפקדה מראש לחשבון בנק הדואר  (לא מזומן בזמן)ליצירת קשר אנא מלאו את הפרטים
ואחזור אליכם בהקדם האפשרי 

(ייעוץ בימיום א' ועד יום ה')קוד הפורום
: שם \ כינוי
: שם \ כינוי
*שם :
הודעה :
*דוא"ל :
*טלפון :
אתר פרטי :
הקלד קוד אבטחה :
logo בניית אתרים