קריאה בקלפי טארוט!


זריהן סיגל


054-4986092

צפו בסרטון:

גלול למטה

מהות המספרים

מי מאתנו לא פגש בן בת,זוג ולא שאל את עצמו את השאלה


"האם אנחנו  מתאמים"?


"האם יש בנינו חיבור"                                                             
"האם נוכל להסתדר במהלך הקשר"?

 התשובה לכך מאוד פשוטה;

לכל קשר זוגי בחיינו יש סיבה ומשמעות, ואין קשר שקורה סתם כך

שיעור שנועד להעלות אותנו בסופו של דבר למעלה.

מתוך תאריכי הלידה הלועזיים, העבריים ושמות בני הזוג ניתן לקבל מידע נרחב על מהות הקשר ואופיו. יש לציין שעל פי עקרונות הנומרולוגיה הקבלית,

חיבור בין שני אנשים נקרא קשר זוגי לאחר שלושה חודשים יחד.הרשימה הבאה הינה טעימה ממה שניתן לראות על ידי צירוף מספרי שביל הגורל של בני הזוג. שביל הגורל מתקבל מחיבור כל הספרות בתאריך הלידה וצמצומן לספרה אחת על ידי חיבור התוצאה שהתקבלה. לדוגמא עבור אדם שנולד בתאריך 28.6.1967 - שביל הגורל הוא 2+8+6+1+9+6+7=39-9+3=3.

1-1: יכולה להיות שותפות טובה והרבה רגש, בתנאי שלא ילכו ראש בראש ויחלקו הוראות האחד לשני.

1-2: קשר של שניים שיכולים להשלים האחד את השני, יכולה להיות הרבה שמחה בקשר. ה-1 קר ולא מביע רגשות וה-2 רגיש מאוד. על ה-1 לא להטיל מרות על ה-2 ועל ה-2 לא לבטל את עצמו מול ה-1.

1-3: קשר שיכול להיות בו דגש על בית, יכול לתת מסגרת, או קשר שהתחיל בתוך מסגרת. על ה-1 לזכור שיש להעניק ל-3 את מלוא תשומת הלב ולא להטיל עליו את מרותו.

1-4: קשר שיכול להיות דינמי, משתנה, יכולות להיות הרבה נסיעות ותנועה. ה-4 שם לב לכל פרט ופרט, ולא תמיד מבדיל בין עיקר לטפל ואילו ה-1 חושב בהגיון ומבדיל בינם, יכולים להיות קונפליקטים לפעמים.

1-5: קשר שיכול להיות בו דגש על עניני משפחה, יכולה להיות הרמוניה אם תהיה השקעה של שני הצדדים. על ה-1 להעניק ל-5 את החופש והמרחב להם הוא זקוק ולא לחנוק אותו; ואילו על ה-5 להקשיב להגיון של ה-1.

1-6: קשר רוחני, יכול להיות שאחד מבני הזוג מטפל בשני. יש להקשיב איש לרעהו, ה-1 לא תמיד מוכן לשמוע ולקבל הוראות ואילו ה-6 יכול להיות כפייתי לגבי ענייני משפחה.

1-7: קשר שיכול להיות בו דגש על ענייני כספים ועבודה. ה-7 אוהב את השקט והשלווה שלו ומוותר ל-1, שלא תמיד יש לו עם מי להתווכח.

1-8: קשר שיכולות להיות בו הרבה שיחות. יש ללכת האחד לקראת השני ולתת לשני להוביל. ה-8 יכול מצד אחד להיות סמכותי ולא לוותר ל-1, אך יכול גם להתגמש אם ירצה בכך.

1-9: קשר של שניים שיכולים להיות בראש אחד, יכולה להיות התאמה נפלאה. על ה-9 לא להיפגע מה-1.

2-2: התאמה נפלאה. שניהם מאוד רגישים ואוהבים לאהוב. הקשר יכול להעניק להם מסגרת ויציבות.

2-3: קשר שיכולה להיות בו הרבה דינמיקה. ה-3 יכול לרומם את רוחו של ה-2 ועל ה-2 לתת ל-3 להתבטא בעיקר במצבי לחץ.

2-4: קשר שיכולה להיות בו הרמוניה מאוד גדולה, דגש על משפחתיות. יש צורך בהשקעה בתקשורת. ה-2 רגיש וידע להתמודד עם הביקורת והעקשנות של ה-4.

2-5: קשר שיכול להצליח אם ה-2 יוכל לתת ל-5 את החופש והמרחב שהוא זקוק לו.

2-6: קשר שיכול להיות מוצלח, יש בו הרבה אנרגיה ויכול להיות גם דגש על עניני כספים ועבודה. 
ל-6 יש צורך באהבה ומשפחה ול-2 דגש על עניני זוגיות. על ה-6 לא להיות כפייתי כלפי ה-2.

2-7: פוטנציאל לחיבור מאוד חזק. שניהם יכולים להרגיש האחד את השני. ה-7, עם האינטואיציה שבו, יחוש את ה-2 ואילו ה-2 רגיש כלפי הצורך של ה-7 בשקט והשלווה שלו לעיתים.

2-8: קשר שעם שיתוף פעולה, יכול להניב תוצאות נפלאות, הם יכולים להיות בראש אחד.

2-9: קשר שיכול להיות בו הרבה מאוד רגש ושיתוף פעולה. ה-9 יודע לתת ל-2 הרגיש את מה שהוא צריך.

3-3: קשר שיכולה להיות בו הרבה הרמוניה ודגש על ענייני משפחה, אם ידעו לתת האחד לשני את תשומת הלב ולא יהיו בתחרות עליה.

3-4: קשר שיכול להצליח אם ילכו האחד לקראת השני ולא יתווכחו. ה-3 יכול לרומם את רוחו של ה-4 הרציני ואילו ה-4 יכול לארגן את ה-3, לתת לו גבולות.

3-5: קשר שיכול להיות נפלא אם יהיה שיתוף פעולה, אז הם יהיו באותו ראש. שניהם יכולים להיפגע בקלות. ה-5 צריך לתת ל-3 את מלוא תשומת הלב ואילו ה-3 צריך להבין את הצורך בחופש של ה-5.

3-6: קשר שיכול להיות בו דגש על התייעצויות ושיחות. ה-6 יכול להעניק ל-3 את מה שהוא זקוק לו. על ה-6 לא לכפות דעה ולדכא את ה-3.

3-7: יכולים להיות באותו ראש אם יקשיבו האחד לצרכי השני. ה-3 האוהב חברה צריך להבין את ה-7, שאוהב להיות עם עצמו לפעמים ולא תמיד יכול להעניק את מלוא תשומת הלב ל-3.

3-8: קשר שיכול להביא לזוגיות מאוד טובה, הרבה רגש ושיתוף פעולה. ה-8 יכול להתאים את עצמו ל-3 ולא להיות כוחני וסמכותי כלפי ה-3 הרגיש.

3-9: קשר שיכול להביא הרבה שמחה והתרוממות רוח. ה-9 יודע להעניק ל-3 את תשומת הלב לה הוא זקוק, אבל עליו לא לחנוק את ה-3.

4-4: קשר שיכול להיות מאוד אנרגטי ועוצמתי, אם לא יהיו עקשניים וביקורתיים האחד כלפי השני, בעיקר במצבי לחץ. לשניהם יש רצון לרצות את בן הזוג ויכולה להיות הבנה טובה בינם.

4-5: קשר שיכול להצליח אם ה-4, שכל כך אוהב את המסגרת והיציבות, יצליח להבין את הצורך בחופש ובתנועה של ה-5. אז ימנעו הויכוחים ויכולות להיות המון שיחות והתייעצויות בינם.

4-6: כדי להיות באותו ראש, על ה-4 לא להיות ביקורתי ועקשן מול ה-6 ואילו על ה-6 לא לכפות דעתו על ה-4.

4-7: התאמה מעולה! יכולים להשלים האחד את השני ויכולה להיות אהבה גדולה בינם, המון רגש ושיתוף פעולה.

4-8: קשר שיכול להיות מאוד טוב, עם הרבה שמחה ורגש, אם יהיה שיתוף פעולה. ה-8 יכול להעניק ל-4 את הביטחון שלו הוא כל כך זקוק.

4-9: קשר שיכול להעניק מסגרת ויציבות, בעיקר ל-4 שכל כך זקוק להם. ה-4 יכול לארגן ל-9 את העניינים.

5-5: הם יכולים להיות באותו ראש, כיוון ששניהם זקוקים לחופש ולמרחב ולא יחנקו האחד את השני.

5-6: קשר שיכול להצליח על ידי שיתוף פעולה. על ה-6 לא לכפות דעה על ה-5 ולתת לו את החופש שהוא זקוק לו לפעמים, ואילו ה-5 יכול ללמוד מה-6 על אהבה ומשפחה.

5-7: ה-5 זקוק לתנועה ושינויים ואילו ה-7 זקוק לשקט שלו, יכול להתכנס בתוך עצמו לפעמים. יש צורך להבין האחד את שני.

5-8: יכול להיות חיבור מאוד חזק אנרגטית. קשר שבו ה-8 עם ידו על העליונה ומשפיע על ה-5.

5-9: קשר שיכולה להיות בו המון תנועתיות, שינויים. אמנם ה-9 מבין את הצרכים של ה-5 ויכול ללכת לקראתו, אך עליו לא להרגיש תסכול ולהיפגע כשה-5 לא תמיד שם לידו.

6-6: קשר שיכול להיות בו חיבור מאוד חזק, עם הרבה שמחה ואפילו מעט ילדותיות. לשניהם יש דגש חזק על משפחה, חשוב לא לכפות דעה וללכת האחד לקראת השני.

6-7: קשר שנותן מסגרת לשני הצדדים, יכול להיות דגש על עניני בית. ה-6 התקשורתי והמשפחתי צריך להבין את הצורך של ה-7 להיות עם עצמו לפעמים.

6-8: קשר שיכול להיות דינמי, משתנה. יכולה להיות זוגיות נפלאה, כיוון שה-8 יכול להעניק ל-6 את הביטחון במשפחה.

6-9: קשר נפלא, יכולה להיות הרמוניה מאוד טובה בינם. ה-6 הרמוני ומשפחתי וה-9 מסייע לו.

7-7: קשר רוחני מאוד חזק שיש בו הרבה מאוד תנועה, שינויים, התפתחויות וזרימה. לשניהם יש את הצורך בשקט שלהם לפעמים ושניהם יבינו את הצרכים של השני, שיכולים להראות לאחר מוזרים.

7-8: קשר שיכול להניב הרמוניה, דגש על עניני משפחה. ה-8 יכול לאזן ולשים דגש על עניני חומר ואילו ה-7 נותן ל-8 את האיזון בין נפש לחומר שהוא זקוק לו.

7-9: חיבור רוחני חזק, קשר שיכול לשים דגש על עזרה, טיפול או לימודים. ה-9 קולט טוב מאוד את הצרכים והרצונות של ה-7.

8-8: חיבור רוחני חזק עם הרבה עוצמות ואנרגיות, יכול להיות שאחד מבני הזוג מטפל או עוזר לשני. חשוב לא להיסחף למלחמות, לדעת לוותר לפעמים, שניהם אוהבים להיות אלה שידם על העליונה.

8-9: קשר שיכול לשים דגש על עניני ממון, עבודה, סמכותיות. יכולה להיות המון אנרגיה בקשר הזה, הם יכולים להתקדם יחד וכל אחד לחוד, ולהגיע לפסגת הסמכויות.

9-9: חיבור מאוד מוצלח, יכולות להיות המון שיחות והתייעצויות בינם. שניהם משדרים על אותו תדר, קולטים האחד את השני ותומכים בו.

* זריהן סיגל , עוסקת בייעוץ רוחני, נומרולוגיה קבלית ומערבית, מכוונת בקלפי טארוט עוזרת להעצמה והתפתחות אישית .054-4986092

logo בניית אתרים