קריאה בקלפי טארוט!


זריהן סיגל


054-4986092

צפו בסרטון:

גלול למטה

מהי הטעות שמונעת מאיתנו להתקדם ולהצליח בחיים ולהיות הקוסם ? 

קודם כל מיהו הקוסם?
הקוסם הוא אדם שיכול למשוך למגנט לחייו כל דבר שהוא רוצה.
לעשות קסם שינוי נס........ 
כולנו רוצים להיות הקוסם של חיינו הבורא של חיינו.


קלף הקוסםליצור יש מאין

הרעיונות, האינטואיציה והתוכניות שלנו נכונים וחוקי היקום מצווים עלינו לפעול ולהוציאם אל הפועל!

עלינו להתגבר על עכבות ותחושות ולפעול בנחישות אחרת הדברים ישמטו מבין ידינו.שאנו יודעים מה אנו רוצים ויש לנו את הפוטנציאל, הידע והיכולת להשיג זאת.
אנו קשובים לאינטואיציה שלנו, בעלי הבנה פנימית, מחוברים לכאן ועכשיו, דרוכים ועירניים –
ואנו יודעים להשתמש בכל אלו בכדי ליצור משהו במקום בו לא היה קודם דבר ולהשיג את מטרתנ

" אינן רלוונטיות  ופעמים רבות הן בדיוק הבעיה.
אנו יכולים וצריכים להיות קוסמים!, כלומר קלף של תובנות ותיאוריות בלבד.

כדי שהדברים  יתממשו עלינו להוריד את הרעיונות שלנו לקרקע. אנו פשוט צריכים לפעול,
כיוון שאם לא נפעל דבר לא יקרה. אנו לא צריכים לחשוש להשתמש בכוח שלנו או
לעשות את מה שאנו רוצים. תחושות כמו "לא נעים לי", "מה יקרה אם

קלף הקוסם מראה שהשואל יודע מה הוא רוצה ואיך להשיג את מה שהוא רוצה. זהו קלף של עשייה, של מעשים. לשואל יש פוטנציאל, ידע ויכולת והוא יודע להשתמש בכל אלו כדי להשיג את מטרתו.

הוא מחובר לכאן ועכשיו ואנו נראה בקלף זה תוצאות. הקלף מראה כי השואל מחובר לאינטואיציה, יש לו הבנה פנימית, דריכות ועירנות המאפשרים לו לראות בבהירות מה נכון, מה הוא רוצה. הוא זריז, מגיב במהירות, יודע איך לפעול ואיך להגיע למטרה שלו. בקיצור, השואל הוא קוסם!

לפעמים הקוסם צריך "דחיפה" קטנה

אולם, יחד עם כל זאת יש לזכור כי כמו בכל קלפי המייג'ורים – זהו קלף של רוח, של תובנות ותיאוריות בלבד. זה לא מספיק כדי לקבוע אם יתרחש דבר, אם יהיה מימוש. אנו נראה את תהליכי המימוש רק בקלפי המינור ארקונה (הארקונה הקטנה)  וללא קלף של ארציות, ללא נוכחות של המינורים, לא נוכל להיות בטוחים כי יתגשם וימומש הפוטנציאל.
במקרה כזה צריך להציג לשואל את הבעיה ולהסביר לו כי אמנם יש פוטנציאל, אולם עליו להיות יותר פעיל כדי שיהיה מימוש. אם השואל לא יהיה פעיל, זה פשוט לא יקרה ולא משנה כמה חזק קלף המייגו'ר עליו אנו מדברים. 

כשיוצא קלף כמו הקוסם, או כל קלף אחר אני תמיד שואל את עצמי: "למה לא ייצא אס המטות?". התשובה היא פשוטה: לא ייצא קלף אס המטות, כיוון שהשואל לא נמצא במקום של אס המטות. הוא אולי רוצה להיות במקום זה, אבל יש לו עוד דרך ארוכה. כדי להגיע למימוש ולהצלחה השואל צריך להבין את המסר של הקלף ולכל קלף מייג'ור יש את המסר שלו, את הסיבה שבגללה השואל עלול שלא להגיע למימוש. 

אם קלף הקוסם מופיע כתשובה סופית, צריך להבין כי יחד עם כל הדברים הנפלאים והמחמאות שחילקנו לשואל, יש כאן מסר עבור השואל והוא שאם הוא לא יפעל זה לא יקרה. הסיבה שבגלל לא יצא אס המטות, היא שהשואל כנראה מפחד להיות קוסם. הוא מפחד להשתמש בכוח שלו, לעשות את מה שהוא רוצה. יש גורמים המעכבים אותו והוא נותן להם לעשות זאת. זה יכול להיות פחד, עצה לא נכונה, תחושת "לא נעים לי" ופעמים רבות זו בדיוק הבעיה של השואל. הוא צריך להיות קוסם! ליצור יש מאין וכל השאר לא רלוונטי. 

כך למשל בשאלה כמו: "האם אקבל קידום השנה" כשיוצא קלף הקוסם, לא פעם המכשול היחיד בדרך לקידום הוא שהשואל פשוט לא ביקש קידום. אם הוא היה מבקש הוא היה מקבל אפילו יותר ממה שהוא ציפה, אך הוא מתמהמה בדרך להיות מה שהוא רוצה.

הקלף מראה שהשואל צריך להיות הוא עצמו עם כל המוזרות שלו, הרעיונות החריגים שלו, הייחודיות שלו ולא לפחד להיות כזה. הוא אולי רוצה להביא לדייט הראשון שני סוסים ולקחת אותה לרכיבה, אלא שכל החברים שלו אומרים לו: השתגעת? שני סוסים לדייט הראשון? אבל זהו בדיוק העניין: היא לא רוצה בחור "נחמד", מעונב, "רגיל" שידבר על העבודה שלו. היא רוצה קוסם! אדם שידהים אותה ואם השואל יהיה מי שהוא ורצה להיות – הא יצליח. 


עכשיו הכול תלוי בשואל. אם הוא יפעל ויהיה קוסם הכל יצליח,
אבל אם הוא ייתן לגורמים אחרים להשפיע עליו ולעכב אותו,
לא יקרה דבר וכל התכונות הנפלאות של השואל יישארו פוטנציאל, תיאוריה בלבד.logo בניית אתרים