קריאה בקלפי טארוט!


זריהן סיגל


054-4986092

צפו בסרטון:

גלול למטה

מהי יקרים !                                                           מהו הנתיב שבוא את\ה נמצאת צועדת עכשיו ?

                                         

                                                                                   

                                                                                 

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן מחדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

אם החרתם את קלף מספר 1 

קיבלתם קלף התלוי שמשקף את המחשבות והמציאות שאת \ה חווים עכשיו 


קלף התלוי 

חוקי הקלף התלוי הוא קלף טארוט אומר . כדי להצליח עלינו לפעמים להקריב תחום אחד בחיינו לטובת תחום אחר. המסר בקריאה הוא שאנו צריכים להתרכז במטרה תוך כדי התעלות מעל קשיי היום יום. ההצלחה החיצונית כרוכה בשינוי פנימי. כאשר נשנה את הטבע הבסיסי שלנו אז נתחיל לראות שינויים במציאות.

לדוגמא, אם אנו רוצים לחזור לכושר עלינו להקריב שעות שינה ולקום מוקדם להתעמל. אך נטייתנו הטבעית היא לנמנם עד שעה מאוחרת. המחויבות לראות בקימה המוקדמת "טבע שני" היא זו שתביא להצלחה ממושכת.

 לפעמים כדי להצליח עלינו ללמוד "לשחק את התפקיד" ולפעול באופן מושלם בתחום המדובר. בעבודה אנו צריכים להתנהג כאילו אנחנו העובדים המושלמים, במערכות יחסים עלינו לסגל לעצמנו מיומנויות של מאהבים מושלמים וכו'. אולי זה ירגיש מאולץ בהתחלה, אבל בסופו של דבר ניכנס לתפקיד, נהפוך לאדם שאנו רוצים להיות ונשיג את מטרתנו. *התחברתם לקלף? אשמח לתגובה שלך

אם בחרתם את קלף מספר 2 - קיבלתם את קלף 2 חרבות מיסוד האויר

קלף שמראה שאנו תקועים כי איננו מוכנים לראות את המציאות כפי שהיא. עלינו לרשום את כל הבעיות הצפויות ולהתמודד איתן. 

גם כאן, , אנו "תקועים". איננו מתקדמים לשלב הבא כי אנו לא מסוגלים להתמודד עם המציאות. אנו עוצמים עיניים, אוטמים אוזניים ומתנתקים תוך התעלמות מהבעיות שניצבות בפנינו.

דווקא כאן אנו זקוקים לחשיבה "קרה" והגיונית אשר תציל אותנו מהמצב: אנו חייבים לפקוח את העיניים, להודות במציאות ולהתמודד עם הפחד שלנו מפני השלכותיה. הדרך להשלים עם הקושי הפוטנציאלי היא להכין רשימה של הבעיות שעלולות לצוץ, להסתכל לפחד בעיניים. לאחר שהכנו את הרשימה לא נוכל להתכחש למצב ונהיה חייבים להתמודד. אם נסרב להכיר בעובדות, לא רק שנשאר תקועים, אלא שהדברים אף יחמירו

הקלף מעודד אותנו להסיר את כיסוי העיניים שלנו ולראות את המציאות כפי שהיא.


*התחברתם לקלף? אשמח לתגובה שלך


אם החרתם את קלף מספר 3 -קיבלתם את קלף 3 גביעים מיסוד המים

מראה שפעלנו והצלחנו ועכשיו חובה לחגוג ולשמוח כדי לקדם את בואו של השפע.

אל לנו לחשוש מהפגנת שמחה.


לאחר שעברנו תהליך, עמלנו או חיזרנו באדיקות אחרי רעיון, האמונה שלנו השתלמה והגענו לציון דרך של הצלחה, קיבלנו אישור שהכול בסדר, והצלחנו להתחבר אל השפע. בקלף זה משתחררת שוב הזרימה ומרמזת על החוסר שהרגשנו לפני כן. אנו יכולים לנשום לרווחה ולהתחיל לחגוג את הצלחתנו. למרות שעדיין יש לפנינו עבודה זוהי נקודת ציון חשובה שיש לחגוג וליהנות ממנה.

הקלף מדגיש את הצורך לשמוח. השמחה היא חלק ממערכת היחסים שלנו עם היקום: אם לא נחגוג נפסיק לקבל את השפע לו אנו מצפים. לעיתים כאשר אנו מוצאים עבודה, בני זוג או מקבלים בשורות טובות אנו חוששים לפרסם את הדבר שלא לקלקל, עקב פחד מעין הרע. אך זוהי גישה מוטעית! הקלף קורא לנו לחגוג, להוציא, להחצין ולפרוק, וזה שלב חשוב בחיבור אל צינור השפע ובהעצמתו.

כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף מזכיר לנו ששמחה היא הריפוי האולטימטיבי וחגיגה היא דרך מיידית לרומם את רוחנו. מוזיקה היא זרז אנרגטי רב עוצמה וכשאנחנו בתנועה פוטנציאל הריפוי בשיאו.


מאחלת לך סוף שבוע שקט

סיגל זריהן טארוט העצמה והתפתחות אישית!- 0544986092

logo בניית אתרים